Прилагодена нарачка 2

Код: /
31 000 ден Цена без ДДВ: 25 834 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Заштита на купувачот

 • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
 • Гаранција за производите - 24 месеци
 • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Ред на

 • EL жица 2,3mm шифра 02-010 зелена: 4
 • EL жица 2,3mm шифра 02-002 бела : 8
 • EL жица 2,3mm шифра 02-008 светло сина: 6
 • ЕЛ жица 2,3 мм код 02-005 жолта : 1
 • ЕЛ жица 2,3 мм код 02-009 портокалова : 4
 • ЕЛ жица 2,3 мм код 02-007 розова : 9
 • ЕЛ жица 2,3 мм код 02-006 виолетова: 3
 • EL инвертер 2x1,5V 02-013 : 35

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена