LED вратоврска - Пајак

Код: 88-105
1 178 ден 868 ден Цена без ДДВ: 724 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Светлечки врски со сензорот - може да трепка со звукот (музика, изговорен збор, плескање итн.). Можете да купите вратоврски онлајн во нашата е-продавница.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Светлечката вратоврска, која најдобро се истакнува во дискотека, во клуб, на забава или фестивал е вистинската инвестиција за вас доколку сакате да привлечете и да бидете особено кул. Погоден како посебен подарок за најблиските. Осетливиот звук се врзува со сензорот - може да трепка со звукот (музика, изговорен збор, плескање итн.). Можете да купите вратоврски онлајн во нашата е-продавница.

ЕЛ. Напојување: контролна кутија (2 x AAA батерии не се вклучени)
Функција: Врски чувствителни на звук

Должина на вратоврската: 50 см
Ширина на вратоврската: 10,7 см

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена