Mini Spy снимач за звук (глас) со надворешен микрофон + WIFI + пренос на звук во живо преку APP + траење на батеријата до 125 дена

Код: 09-131
9 238 ден Цена без ДДВ: 7 699 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Мини шпионски снимач за звук (глас) (бубачка за прислушување) со надворешен микрофон + WIFI + пренос на звук во живо преку APP на мобилен + траење на батеријата до 125 дена (во режим на зачувување).

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Мини шпионски снимач за звук (глас) (бубачка за прислушување) со надворешен микрофон + WIFI + пренос на звук во живо преку APP на мобилен + траење на батеријата до 125 дена (во режим на зачувување). Аудио снимач за Wi-Fi за прислушување со димензии 9 cm x 5 cm x 1,5 cm и батерија 3000 mAh аудио уред од втора генерација + 3 режими на работа. Не се потпира на пренос на SIM картичка, туку се заснова на Wi-Fi конекција , така што нема месечни трошоци. Има три режими, вклучувајќи два режими за заштеда на енергија за долгорочна употреба во режим на подготвеност. Со надворешен микрофон, може да се користи и во универзални куќишта. Може да се користи за контрола на LIVE AUDIO 24/7 врз основа на поставената чувствителност и испраќање известување до мобилниот телефон од безбедносни причини.

Има одлично снимање и може да обезбеди звучен ефект со висока верност при снимање. Има и циклично снимање и работи дури и додека се полни. Со бесплатната мобилна апликација „CamSC Pro“ (iOS/Android) можете да слушате аудио пренос во живо, без потреба од користење на SIM картичка и дополнителни месечни трошоци.

Аудио прислушкување - снимање звуци (разговори) - микро димензии 9 cm x 5 cm x 1,5 cm

Аудио прислушување - снимање звуци (разговори)

Снимањето со звук се чува на складирање во Cloud или на микро SD-картичка со големина до 128 GB (не е вклучена во пакетот). Уредот работи и за време на полнење или кога се напојува од напојување .

Нуди 3 режими за заштеда на батерија од кои можете да изберете:

1. Режим на континуирано снимање. Кога уредот е поврзан на мрежата, корисникот може да го провери тековното аудио во живо во секое време, а уредот може да снима континуирано (дури и со снимање со циклична јамка).
2. Режим за заштеда на енергија A - Струја во мирување 1,6 mA/h. Кога уредот е поврзан на мрежата, корисникот може да го провери тековниот звук во живо во секое време, ако уредот открие звук, тој автоматски ќе започне со снимање и ќе испрати известување преку апликацијата.
3. Режим за заштеда на енергија B - Струја во мирување 1mA/h. Кога уредот е поврзан на мрежата, корисникот може да го провери САМО тековниот звук во живо преку апликацијата во рок од 1 минута од откривањето на звукот кога уредот ќе испрати известување преку апликацијата.

Тајно прислушување - безжичен wifi аудио рекордер - пренос на звук во живо преку мобилна апликација

шпионски бубачки прислушкување на сите гласови звуци

Минијатурен уред за слушање шпион - пренослив компактен

бубачка за прислушување на уредот за снимање гласови и разговори аудио

Карактеристики:

ПЛУС Моќен уред за безбедност на звук од втора генерација
ПЛУС Пренослив компактен рекордер 9 cm x 5 cm x 1,5 cm
ПЛУС Снимката се чува на Cloud или micro SD картичка до 128GB
Плус Известувања (push notifications) до мобилниот телефон
Плус АУДИО ВО ЖИВО 24/7
Плус Wi-Fi конекција (не SIM картичка), без месечни трошоци
Плус Батерија 3000 mAh


Спецификација:

USB порта: Тип-C
Максимална поддршка: 128 GB micro SD картичка
Големина на аудио датотека: 1 MB/min.
Опсег на снимање аудио: приближно до 5 метри
Мобилна апликација „CamSC Pro“ (iOS/Android)
Батерија: 3000 mA
Струја на полнење: 200 mA
Време на полнење: Приближно 6 часа
Потрошувачка на енергија за време на работа: 80 mA
Работно време во режим на континуирано снимање: Макс 37 часа
Струја во мирување - Режим за заштеда на енергија A: 1,6 mA/h
Режим на подготвеност - Режим за заштеда на енергија A: Макс 78 дена
Струја во мирување - Режим за заштеда на енергија B: 1mA/h
Режим на подготвеност - Режим за заштеда на енергија B: Макс 125 дена
Димензии: 9 x 5 x 1,5 cm
Тежина: 74 g


Содржина на пакетот:

1 x Wi-Fi аудио рекордер
1 x USB кабел
1 x читач на Micro SD картички
1 x игла за ресетирање
1 x Надворешен микрофон
1 x Упатство за употреба

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

99%