Мини диктафон - шпионски диктафон ултра мал 3,5 см + ултра лесен 10 g + 8 GB меморија

Код: 09-104
6 138 ден Цена без ДДВ: 5 115 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Мини диктафон - шпионски диктафон ултра мал 3,5 см + ултра лесен 10 g + 8 GB меморија + аудио Mp3 плеер + стерео слушалки.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Мини диктафон - шпионски диктафон ултра мал 3,5cm + ултра лесен 10g + 8GB меморија + аудио Mp3 плеер + стерео слушалки за тајно аудио снимање. Снимач на звук - пренослив, ултра тенок со дебелина од само 1 см. Снимачот се напојува или преку вклучениот USB-кабел или преку литиум-полимерна батерија што се полни кога е целосно наполнета, нуди континуирано снимање на глас и звуци до 17 часа во WAV формат. Вклучените слушалки може да се користат за репродукција на аудио датотеки. Дискретно аудио снимање насекаде. Диктафонот може лесно да се закачи на облеката како значка.

Мини диктафон - шпиониран аудио рекордер

мини диктафон шпионски уред аудио рекордер

Минијатурните димензии и малата тежина гарантираат ненаметливо снимање на звук насекаде. Благодарение на неговиот пренослив компактен дизајн, секогаш можете лесно да го складирате диктафонот или да го скриете како шпионски уред во џеб, на пример, за да можете да снимате тајни или дискретни разговори или разни аудио детали. Снимачот на глас е идеален мобилен рекордер за снимање звуци на подолги растојанија. Уредот нуди и функција за MP3 плеер за вашите омилени песни, кои можете да ги префрлите на уредот преку вклучениот USB кабел за податоци.

скриен мини диктафон

Дигитален диктафон - 8 GB внатрешна меморија . Уредот нуди 3 функции во едно снимање на звук, mp3 плеер, USB диск . Тоа е иновативен уред кој комбинира елегантен дизајн и во исто време пријатен дизајн за користење на сите негови функции. Дигиталниот диктафон снима звук со врвен квалитет благодарение на намалувањето на амбиенталната бучава и затоа е одличен додаток за обука, деловни состаноци, деловни и други цели за снимање разговори. Интегрираната меморија од 8 GB обезбедува многу простор за складирање за снимање долготрајни гласовни снимки - до 96 часа снимање, исто така благодарение на вградената литиумска батерија, која може да се користи за приближно 17 часа континуирано снимање.

диктафонски диктафон за снимање на звук

Снимачот служи и како MP3 плеер благодарение на интегрираната меморија на која можете да користите USB-кабел за да ги снимате вашите омилени песни или да репродуцирате снимени разговори и потоа да ги слушате преку слушалки. Различни други датотеки може да се прикачат на интегрираната меморија од 8 GB, така што ја извршува и класичната функција на пренослив USB флеш драјв. Благодарение на неговите минијатурни димензии, мини диктафонот е пренослив и практичен уред за снимање што може да се користи во различни животни ситуации, кога е потребен и незабележлив начин на снимање на звук.

Автоматско снимање кога батеријата е празна

звучен рекордер

Дебелина само 1 см - незабележителен супер лесен и разновиден диктафон - едноставно го прикачувате на вашата облека како значка

значка за диктафон

Карактеристики:

Плус Започнете со снимање со еден допир
Плус Гласовен диктафон - минијатурна големина и тежина само 10гр
Плус MP3, WMA и WAV плеер
Плус USB флеш диск со 8GB внатрешна меморија
Плус Стерео слушалки

Спецификација:

Формат на аудио снимање: WAV
Репродукција - формат: WAV / WMA / MP3
Брзина на битови: 192 KBPS
Фреквенција: 48 KHz
Карактеристики: аудио снимање со еден допир, mp3 плеер
Внатрешна меморија: 8 GB
Поддршка за Micro SD картичка: не
Напојување: вградена литиумска батерија што се полни
Време на снимање (капацитет на меморија): до 96 часа
Време на снимање (траење на батеријата): до 17 часа
Боја: црна
Димензии: 3,5x3,5x1 cm
Тежина: 10гр

Содржина на пакетот:

1x дигитален диктафон
1x стерео слушалки
1x Micro USB кабел
1x Прирачник

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

95%