Сет отварачи за вино - прибор за отворање (сет за подарок шраф + отварач + затворач) - ЦРВЕНА СМЕШНА ФИГУРА)

Код: 11-527
558 ден Цена без ДДВ: 465 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Комплет отварачи за вино - прибор за отворање (сет за подароци тапа + отварач + затворач) - ЦРВЕНА СМЕШНА ФИГУРА)​. Забавниот сет за отварање шишиња ќе додаде малку забава на класичната вечера со вино со пријателите

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Сет за отварачи за вино - комплет за отворање (подарок сет шраф + отварач + затворач) - ЦРВЕНА СМЕШНА ФИГУРА). Забавниот сет за отварање шишиња ќе додаде малку забава на класичната вечера со вино со пријателите. Тоа се три човечиња кои ќе се погрижат за тоа како лесно да дојдете до вашиот омилен пијалок. Веселиот сет вклучува плута , отворач за шишиња и затворач за вино . Плутачот е за тапкање на отворени шишиња вино или други пијалоци со капа од плута, отворачот се грижи за отворање, на пример пиво, а затворачот служи како затворач за секое друго шише.

Комплет за отварачи за шишиња - 3 во 1

отварач со црвен шраф за вино

Хумор и разноврсност во едно

Мажите можат сами да стојат, па до моментот на користење се забавна декорација за секој домашен локал. Секој малечок е висок 8 см , така што нема да зазема многу простор и прекрасно ќе го надополни вашиот бар или полица. Подарете сет отворачи за шишиња на пријателите или семејството и тие сигурно ќе бидат воодушевени.

капа од шише црвена фигура

Спецификација:

  • Материјал: ABS и нерѓосувачки челик
  • Тежина: 145 грама
  • Висината на фигурата е 8 см


Содржина на пакетот:
1x отворач за шишиња
1x шраф
1x капа од шише

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена