Подарок за мажи - USB во форма на пиштол 16GB

Код: 17-040
2 170 ден Цена без ДДВ: 1 809 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Подарок за мажи - USB во форма на пиштол 16GB. Секој „тврд човек“ треба да го има овој оригинален USB модел.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Подарок за мажи - 16GB USB во форма на пиштол. Секој „тврд човек“ треба да го има овој оригинален USB модел со прецизна обработка . Сега можете стилски да ги складирате и префрлате вашите датотеки со вас насекаде. Добар избор на подарок за вашите клиенти, вработени или деловни партнери. Во нашата е-продавница достапни се и други смешни и квалитетни USB клучеви по одлични цени.

• Капацитет: 16 GB
• Материјал: Силикон

Спецификации:

Капацитет: 16 GB
USB брзина: USB 2.0
Компатибилен со: Windows, Mac OS и Linux
Работна температура: 0 ° C до 60 ° C (32 ° F до 140 ° F)
Работна температура: -20 ° C до 85 ° C (-4 ° F до 185 ° F)

Пакетот вклучува:

1x USB клуч

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена