Avenger USB - Head of Iron Man 16GB

Код: 17-031
2 170 ден Цена без ДДВ: 1 809 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Avenger USB - Head of Iron Man 16GB се продава онлајн во нашата е-продавница по одлични цени. Добар подарок за обожавателите на филмскиот херој - Iron Man.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Avenger USB - Head of Iron Man 16GB се продава онлајн во нашата е-продавница по одлични цени. Добар подарок за обожавателите на филмскиот херој - Iron Man. Со овој уникатен модел во облик на глава од Iron Man со прецизна обработка, можете да ги чувате вашите датотеки во стилски флеш диск и да ги пренесувате со вас насекаде. Овој модел е посебен - кога користите USB клуч, очите на Iron Man ќе светат. Овој оригинален USB клуч од 16 GB е соодветен подарок за обожавателите на Iron Man. Во нашата е-продавница ќе купите квалитетни смешни USB клучеви во различен дизајн.

  • Капацитет: 16 GB
  • Материјал: метал, легура на цинк


Спецификации:

Капацитет: 16 GB
USB брзина: USB 2.0
Компатибилен со: Windows, Mac OS и Linux
Работна температура: 0 ° C до 60 ° C (32 ° F до 140 ° F)
Работна температура: -20 ° C до 85 ° C (-4 ° F до 185 ° F)

Пакетот вклучува:

1x USB клуч

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена