Тетоважа маица - Света жена

Код: 07-026
2 418 ден Цена без ДДВ: 2 015 ден
продадено Извинете, но овој производ е распродаден. Овој производ повеќе не е достапен.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto

Се продава маичка за тетоважа изработена од најлон со дезен на света жена по супер цена која може да ја купите онлајн во нашата продавница. Одличен гаџет за вас.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Се продава маичка за тетоважа изработена од најлон со дезен на света жена по супер цена која може да ја купите онлајн во нашата е-продавница. Одличен гаџет за вас.

Маичката за тетоважа е изработена од високотехнолошки материјали најлон и спандекс, што ја имитира бојата на човечката кожа. Само носете маица и ќе изгледате како да имате вистинска тетоважа. Со овие измени сигурно ќе го привлечете вниманието на вашите пријатели на забави, клубови, дискотеки итн. Актуелниот набљудувач дури и не препознава дека се работи само за лажна и лажна тетоважа.

Предностите се што маичката за тетоважа е евтина, лесна за ракување и секој ден можете да менувате други дизајни на тетоважи и мотиви за тетоважа според вашето расположение или облека. Маичките за тетоважа уживаат зголемена популарност откако се појавија и ги проширија своите обожаватели низ целиот свет.

Тетоважи на телото без болка? Значи, еве за вас стилски тетоважи маици!

Можете да изберете од нашите различни модели и да пробате како е да се носи тетоважа, дури и ако е само лажна. Доколку сакате да им го подарите оригиналниот подарок на вашите најблиски, секако кошулата за тетоважа е вистинскиот избор.

Спецификации на производот:

- Универзална големина
- Материјал: 100% најлон 8% спандекс
- Висина 55 см, ширина 35 см
- Маичката не може да се пегла
- Погоден за перење, препорачуваме да избегнувате употреба на хемикалии за заштита на шарите

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена