Ракави за тетоважа - X Ride

Код: 07-004
744 ден Цена без ДДВ: 620 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Тетоважа ракави најлон за продажба по поволна цена може да се купи онлајн во нашата онлајн продавница. Одличен гаџет за вас.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Се продаваат ракави за тетоважа - X Ride од најлон по поволна цена што може да ги купите онлајн во нашата веб-продавница. Одличен гаџет за вас.

Ракавите за тетоважа се изработени од високо-технолошки најлон и спандекс материјал кои ја имитираат бојата на човечката кожа и се слични на женските чорапи. Едноставно повлечете ја раката и изгледаат исто како да сте имале вистинска тетоважа. Со овој гаџет сигурно го привлекувате вниманието на вашите пријатели, или на разни забави, клубови, дискотеки итн. Тешко е да се открие дека се работи само за лажна тетоважа или за лажна Керк.

Предности во однос на класичните тетоважи се оние што ракавите за тетоважа се евтини, лесни за ракување и секој ден можете да менувате други дизајни или мотиви за тетоважи, според вашето расположение или облека. Откако се појавија ракавите, нивната популарност се зголемува и ги проширува нивните обожаватели ширум светот.

Тетоважа на раката без болка? Ракави за тетоважа!

Можете да изберете од нашите различни модели и да пробате што е да носите тетоважа дури и ако е лажна. Ако сакате да им подарите на вашите блиски роднини или пријатели за малку пари, ракавите за тетоважа се секако вистинскиот избор.

Спецификација на производот:

- Универзална големина
- Материјал: 92% најлон 8% спандекс
- Должина: 45 см
- Не ги пеглајте ракавите
- Може да се чисти во машина за перење, препорачуваме да не користите хемикалии за зачувување на шаблонот

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена