Пантихози за тетоважа - ЕД ХАРДИ

Код: 07-031
930 ден Цена без ДДВ: 775 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Се продаваат гаќички за тетоважа од најлон со дезен од ED HARDY по супер цена што можете да ги купите онлајн во нашата е-продавница. Одличен гаџет за вас.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Се продаваат гаќички за тетоважа од најлон со дезен од ED HARDY по супер цена што можете да ги купите онлајн во нашата е-продавница. Одличен гаџет за вас.

Тетоважа хулахопки се   изработен од високотехнолошки материјали најлон и спандекс, кој ја имитира бојата на човечката кожа. Само носете гаќички и ќе изгледате како да имате вистинска тетоважа. Со овие измени сигурно ќе го привлечете вниманието на вашите пријатели на забави, клубови, дискотеки итн. Актуелниот набљудувач дури и не препознава дека се работи само за лажна и лажна тетоважа.

Предностите се што гаќичките за тетоважа се евтини, лесни за ракување и секој ден можете да менувате други дизајни на тетоважи и мотиви за тетоважа според вашето расположение или облека. Пантихолките за тетоважа уживаат зголемена популарност откако се појавија и ги проширија своите обожаватели низ целиот свет.

Тетоважи на нозете без болка? Значи, тука се стилски гаќички за тетоважа за вас!

Можете да изберете од нашите различни модели и да пробате како е да се носи тетоважа, дури и ако е само лажна. Доколку сакате да им го подарите оригиналниот подарок на вашите најблиски, секако дека тетоважата е вистинскиот избор.

Спецификации на производот:

- Универзална големина
- Материјал: 100% најлон 8% спандекс
- Должина: 70 см, ширина 15 см
- Пантихос не може да се пегла
- Погоден за перење, препорачуваме да избегнувате употреба на хемикалии за заштита на шарите

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена