Акција - 5+1 ракави за тетоважа

Код: 107-2
4 464 ден 3 720 ден Цена без ДДВ: 3 100 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Акција - купете 5 парчиња тату ракави и добијте 1 парче бесплатно.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

АКЦИЈА - купете 5 парчиња тату ракави и добијте 1 парче гратис..

Можете да изберете од сите мотиви на ракави за тетоважа.
(Само напишете белешка за нарачката колку парчиња и кои мотиви ви се потребни).

тетоважа ракави топла tweak

Се продаваат ракави за тетоважа од најлон по поволна цена можете да ги купите онлајн во нашата е-продавница. Одличен дотерување за вас.

Ракавите за тетоважа се направени од високотехнолошки материјал - најлон и спандекс, што ја имитира бојата на човечката кожа и се слични на женските чорапи. Едноставно ставени на рака и изгледаат точно како да сте имале вистинска тетоважа. Со оваа кул промена дефинитивно ќе го привлечете вниманието на вашите пријатели на забави, во клубови, во диско итн. Актуелниот набљудувач не ни знае дека тоа е само лажна тетоважа или лажна Керк.

Предностите против класичните тетоважи е фактот дека ракавите за тетоважа се евтини, лесни за ракување и секој ден можете да го менувате следниот дизајн на тетоважа и тема на тетоважа според вашето расположение или облека. Откако се појавија ракавите, нивната популарност се зголемува и нивните обожаватели се шират низ целиот свет.

Тетоважа на раката без болка? Ракави за тетоважа!

Можете да изберете од различни дизајни и да пробате како да носите тетоважа дури и ако е лажна. Доколку сакате да им подарите евтин подарок на вашите пријатели, тогаш тетоважните ракави се вистинскиот избор.

Спецификација на производот:

- Универзална големина
- Материјал: 92% најлон 8% спандекс
- Должина: 45 см
- Нема потреба од пеглање на ракавите
- Можно е да се чисти во машина за перење, препорачуваме да не се користи толку често хемија за да се задржи дизајнот на ракавите.

Цената на акцијата 5+1 ракави за тетоважа важи за 6 парчиња ракави за тетоважа.

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена