Маска за лице Спајдермен - за деца и возрасни за Ноќта на вештерките или карневалот

Код: 88-279
2 170 ден Цена без ДДВ: 1 809 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Маска за лице Спајдермен - за деца и возрасни за Ноќта на вештерките или карневалот. Спајдермен костим (маска) изработен од 100% природен латекс, кој е еколошки и нетоксичен.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Маска за лице Спајдермен - за деца и возрасни за Ноќта на вештерките или карневалот. Спајдермен костим (маска) изработен од 100% природен латекс, кој е еколошки и нетоксичен. Гледањето и дишењето преку устата и носот на маската е удобно и дише.

Маски за Ноќта на вештерките за момчиња (деца) или возрасни

Маски за Ноќта на вештерките за момчиња (деца) или за возрасни Спајдермен

Секое момче/маж сонува да биде суперхерој и сега благодарение на оваа маска можете да искусите како е да се биде суперхерој со неговата неверојатна сила , издржливост и брзина. Оваа маска од латекс во форма на Спајдермен е затоа апсолутно идеален и оригинален избор за Ноќта на вештерките, карневалот, маскенбалот, разни забави, роденденски забави и други. Нашите маски на Спајдермен најдобро се истакнуваат на Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, во клуб, на забава или фестивал, тие се вистинската инвестиција за вас доколку сакате да импресионирате, а особено да бидете кул.

Карневалски маски - Латекс карневалски маски за деца и возрасни

Карневалски маски - Латекс карневалски маски за деца и возрасни Спајдермен

Погоден и како оригинален подарок за најблиските. Можете да купите маски онлајн во нашата е-продавница. И подгответе се за многу фотографии и видеа каде што ќе бидете во центарот на вниманието. Специјалната мешавина од природни латекс материјали гарантира привлечност и не само одличен крој, туку и удобно носење. Карневалските костими (маски) беа внимателно дизајнирани и со многу неверојатни дезени можете да се претворите во вашите омилени суперхеројски или страшни филмски чудовишта.

Содржина на пакетот:

1x маска Спајдермен

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

98%