Гринч маска и ракавици - реалистична маска за лице гринч (латекс/силикон) за Божиќ

Код: 88-313
2 418 ден Цена без ДДВ: 2 015 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Гринч маска и ракавици - реалистична маска за лице гринч (латекс/силикон) за Божиќ за деца и возрасни за Ноќта на вештерките или карневалот. Најдобар костим за гринч.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Гринч маска и ракавици - реалистична маска за лице гринч (латекс/силикон) за Божиќ за деца и возрасни за Ноќта на вештерките или карневалот. Најдобар гринч костим (маска) изработен од 100% природен латекс, кој е еколошки и нетоксичен. Гледањето и дишењето преку устата и ноздрата на маската е удобно и дише.

GRINCH - маска за лице со ракавици

маска за лице со ракавици - Гринч

Маски за Ноќта на вештерките за деца и возрасни

Маската Гринч е одличен избор за оние кои сакаат Божиќни приказни со малку ексцентричност и комично злобна природа. Маската ви овозможува да се трансформирате во Гринч, зелено суштество со срце со големина на топка кое се обидува да го украде Божиќ. Со оваа маска ќе изгледате комично итра и смешно, што сигурно ќе донесе насмевка на лицето на сите што ќе ве видат. Значи, доколку сакате да внесете шмек на лудост и божиќна атмосфера на кој било настан, маската Гринч е вистинскиот избор.

Оваа маска од латекс во форма на Гринч е затоа апсолутно идеален и оригинален избор за Ноќта на вештерките, карневалот, маскенбалот, разните забави, роденденските забави и други. Нашите Гринч маски најдобро се истакнуваат на Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, во клуб, на забава или фестивал, тие се вистинската инвестиција за вас доколку сакате да импресионирате, а особено да бидете кул.

гринч маска и ракавици силиконски латекс реалистичен

Карневалски маски - Латекс карневалски маски за деца и возрасни

Погоден и како оригинален подарок за најблиските. Можете да купите маски онлајн во нашата е-продавница. И подгответе се за многу фотографии и видеа каде што ќе бидете во центарот на вниманието. Специјалната мешавина од природни латекс материјали гарантира привлечност и не само одличен крој, туку и удобно носење. Карневалски костими (маски)   тие беа внимателно дизајнирани и со многу неверојатни обрасци можете да се претворите во вашите омилени суперхерои или страшни филмски чудовишта.

маската за гринч со ракавици

Содржина на пакетот:

1x Гринч маска со ракавици

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена