Подлога за компјутер 55x35 cm + Подлога за глушец - Кожен црн луксузен СЕТ 3 парчиња

Код: 96-045
3 658 ден Цена без ДДВ: 3 049 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Луксузна подлога за биро за компјутер, изработена од црна кожа, СЕТ од три парчиња 100% рачно изработен.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Подлога за компјутер + Подлога за глувче + подлога за пиење - Луксузна црна кожа 55x35 cm - СЕТ 3 парчиња (Рачна изработка). СЕТ се состои од компјутерска подлога, подлога за глувче и подлога за пиење. Овој уникатен висококвалитетен компјутерски сет ќе ја направи вашата канцеларија сосема поинакво место. Максималниот репрезентативен карактер е загарантиран со употреба на најквалитетни материјали - синтетичка кожа. Сите производи во оваа категорија се изработени од првокласна 100% синтетичка кожа, сите рачно изработени и чесно сошиени и обработени од РАЧНО изработено производство . Уникатниот дизајн на црна кожа изгледа максимално отмено и благородно - луксузен додаток за канцеларија, работна соба Подлогата за компјутер е со димензии 53x35 cm, подлогата за глувчето е со дијаметар од 20 cm и подлогата за чаши со дијаметар од 10 cm. Влошките изгледаат луксузно и елегантно благодарение на употребата на првокласни материјали при производството.

кожна подлога под компјутерот

Кожен додаток во црна боја со елегантен изглед сигурно ќе ги плени сите.

подлога под кожа на компјутер

100% рачно изработена и 100% синтетичка кожа - ова е идеален подарок за секој кој цени квалитетен производ

За кожата: за производство на нашите производи се користи само 100% синтетичка кожа од првокласен (Ексклузив) квалитет . Производството на вакви производи е исклучиво рачно изработено .

Ја поддржуваме продажбата на производи (Animal Friendly) кои не предизвикале никакво злоставување на животните. Материјалите од кои се направени луксузните канцелариски комплети се или природни или синтетички. Кожата што се користи за производство на канцелариски комплети и додатоци е 100% синтетичка кожа (Ексклузив) и изгледа луксузно како и оригиналната животинска кожа, а ниту едно животно не е повредено.

рачно изработена кожа

Карактеристики:

Плус Високо квалитетен и елегантен производ
Плус Изработени од синтетичка кожа
Плус 100% РАЧНО НАПРАВЕНИ
Плус Луксузен дизајн: црна кожа
Плус Подлога за компјутер, подлога за глувче и подлога за пиење

Спецификација:

Димензии на подлогата под компјутерот: 53x35 cm
Дијаметар на подлогата за глушец: 20 см
Дијаметар на подлогата за пијалок: 10 см
Материјал: синтетичка кожа
Боја: црна кожа

Содржина на пакетот:

1x Компјутерска подлога
1x подлога за глушец
1x влошка за пијалок

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена