Пласанти од вештачка кожа Луксузни патосници за биро дрвена основа (Рачно изработени)

Код: 96-018
7 378 ден Цена без ДДВ: 6 149 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Пласанти од вештачка кожа Луксузни патосници за биро во комбинација од најквалитетни материјали: Дрвена Орева боја + Кожа - 100% рачно изработена

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Пласанти од вештачка кожа Луксузни патосници за работна маса во комбинација од најквалитетни материјали: Дрвена орев боја + Кожа - 100% рачно изработена. Овој уникатен висококвалитетен сет за биро ќе ја направи вашата канцеларија сосема поинакво место. Максималниот репрезентативен карактер е загарантиран со употребата на најквалитетните материјали, како што се оревото дрво и кожа. Сите производи во оваа категорија се изработени од првокласно дрво и 100% синтетичка кожа, сите рачно изработени и чесно сошиени и обработени од РАЧНО изработено производство . Уникатниот дизајн со комбинација од ореово дрво и кафена кожа изгледа исклучително елегантно и благородно - луксузен додаток за канцеларија или работна соба. Работната подлога е со димензии 58x39x1 cm. Луксуз   кожна подлога за биро (мат) - уникатни канцелариски додатоци. Подлога за пишување или подлоги од вештачка кожа.

Пасови за маса од дрво и кожа - елегантни и луксузни

луксузни патосници за маса - вештачка кожа

Работната подлога е дизајнирана да ги има вашите важни документи секогаш при рака и да не е на дофат на љубопитните очи околу вас. Благодарение на неговото скриено место, ви овозможува безбедно да ги чувате важните документи. Под капакот има простор каде што можете лесно да ги чувате вашите важни документи. Подлогата изгледа луксузно и елегантно благодарение на употребата на првокласни материјали при производството. Прекрасното, полирано, ореово дрво во комбинација со кафена кожа сигурно ќе ги плени сите.

документи кожна подлога дрвена

100% рачно изработена и 100% синтетичка кожа - ова е идеален подарок за секој кој цени квалитетен производ

За кожата: за производство на нашите производи се користи само 100% синтетичка кожа од првокласен (Ексклузив) квалитет . Производството на вакви производи е исклучиво рачно изработено .

Ја поддржуваме продажбата на производи (Animal Friendly) кои не предизвикале никакво злоставување на животните. Материјалите од кои се направени луксузните канцелариски комплети се или природни или синтетички. Кожата што се користи за производство на канцелариски комплети и додатоци е 100% синтетичка кожа (Ексклузив) и изгледа луксузно како и оригиналната животинска кожа, а ниту едно животно не е повредено.

рачно изработена кожа

Карактеристики:

Плус Високо квалитетен и елегантен производ
Плус Изработено од ореово дрво и синтетичка кожа
Плус 100% РАЧНО изработено
Плус Луксузен дизајн: дрво и кафена кожа
Плус Скриен простор за складирање важни документи

Спецификација:

Димензии: 58x39x1 cm
Материјал: ореово дрво и кожа
Боја: светло кафено дрво и темно кафеава кожа

Содржина на пакетот:

1x МАТ за маса изработена од дрво и кожа

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена