Луксузен кожен СЕТ 14 парчиња за канцеларија во бела кожа (рачно изработен)

Код: 96-016
17 298 ден Цена без ДДВ: 14 415 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Луксузен кожен СЕТ 14 парчиња канцелариски додатоци за работна маса или биро од бела кожа, 100% рачно изработен.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Луксузен кожен СЕТ 14 парчиња канцелариски додатоци за работна маса или биро од бела кожа, 100% рачно изработен. Овој уникатен висококвалитетен сет за биро ќе ја направи вашата канцеларија сосема поинакво место. Максималниот репрезентативен карактер е загарантиран со употреба на најквалитетни материјали - синтетичка кожа. Сите производи од оваа категорија се изработени од првокласна 100% синтетичка кожа, сите рачно изработени и чесно сошиени и обработени од РАЧНО изработено производство . Уникатниот дизајн на бела кожа изгледа максимално елегантно и благородно - луксузен додаток за канцеларија или работна соба. Кожниот СЕТ се состои од 14 парчиња канцелариски материјали: работна подлога со простор за криење документи, држач за пенкало, држач за хартија за белешки, кожен држач за мобилен телефон, држач за бизнис картички, држач за мобилен телефон, 3x подлога за пијалок, кожна кутија за пенкала, двоен фиока за документи, етикета и комплет златни пенкала - хемиско пенкало и фонтана.

Луксузни канцелариски додатоци за вашето биро - сето тоа го имате на вистинското место, токму пред вас!

кожен сет канцелариски бела бојакожен држач за визит-картичка белабела кожна кутија на маса

Работната подлога е дизајнирана да ги има вашите важни документи секогаш при рака и да не е на дофат на љубопитните очи околу вас. Благодарение на неговото скриено место, ви овозможува безбедно да ги чувате важните документи. Под капакот има простор каде што можете лесно да ги чувате вашите важни документи. Подлогата изгледа луксузно и елегантно благодарение на употребата на првокласни материјали при производството. Кожен додаток во бела боја со елегантен изглед сигурно ќе ги воодушеви сите.

бела кожа даска за пишување

Кожна основа за маса изработена од бела кожа со златна табличка + златни пенкала - SET пенкало се состои од фонтана и хемиско пенкало. Овој сет на пенкала ви дава можност да користите различни пенкала за различни цели на пишување. Хемиското пенкало можете да го користите за обично пишување, а пенкалото се користи за потпишување договори и други важни документи. Целиот сет изгледа луксузно и елегантно благодарение на употребата на првокласни материјали при производството. Оваа декорација на биро ќе ви овозможи пристап до пенкалото доколку е потребно. Нема повеќе да барате пенкало на масата или внатре во фиоката.

бел кожен комплет златни пенкала

Луксузен двоен документ и послужавник за хартија од кожа. Фиоката за хартија е со димензии 10x23x32 cm. Каросеријата е целосно изработена од кожа, внатрешноста е обложена со велур, а страничните метални додатоци се во златна боја. Оваа галантерија за маса е еден од нашите најдобри помагачи додека работиме во канцеларија. Како резултат на нашата работа секојдневно добиваме и создаваме многу трудови . Но, каде да ги ставите? Ни треба место каде што можеме да ги поставиме за да можеме подоцна да ги сортираме. Нашата фиока за документи дефинитивно ќе ви помогне! Има 2 фиоки за документи кои ви даваат повеќе простор за складирање документи и хартија. Фиоката е збогатена со златни странични лизгачки шарки , така што можете да ја користите како отворена или затворена.

држач за хартија од бела кожа бел кожен послужавник за хартија

100% рачно изработена и 100% синтетичка кожа - ова е идеален подарок за секој кој цени квалитетен производ

За кожата: за производство на нашите производи се користи само 100% синтетичка кожа од првокласен (Ексклузив) квалитет . Производството на вакви производи е исклучиво рачно изработено .

Ја поддржуваме продажбата на производи (Animal Friendly) кои не предизвикале никакво злоставување на животните. Материјалите од кои се направени луксузните канцелариски комплети се или природни или синтетички. Кожата што се користи за производство на канцелариски комплети и додатоци е 100% синтетичка кожа (Ексклузив) и изгледа луксузно како и оригиналната животинска кожа, а ниту едно животно не е повредено.

рачно изработена кожа

Карактеристики:

Плус Високо квалитетен и елегантен производ
Плус Изработени од синтетичка кожа
Плус 100% РАЧНО изработено
Плус Луксузен дизајн: бела кожа
Плус 14 парчиња канцелариски додатоци

Спецификација:

Димензии: 45x39x1 cm
Материјал: кожа, метал
Боја: бела кожа
Боја за шиење: бела
Боја на метална дополнителна опрема: златна

Содржина на пакетот:

1x работна подлога со простор за криење документи
1x држач за пенкало
1x држач за хартија за белешки
1x кожен држач за мобилни телефони
1x држач за визит-картичка
1x држач за мобилен телефон
3x влошка за пијалок
1x кожна кутија за пенкало
1x двојна фиока за документи
1x ознака со име (без име) и комплет златни пенкала со основа: хемиско пенкало и фонтана

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена