Кожни канцелариски додатоци во бела боја - сет за канцелариски биро - 12 парчиња (Рачно изработен)

Код: 96-013
16 058 ден Цена без ДДВ: 13 381 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Кожни канцелариски додатоци во бела боја - сет за канцелариски биро - 12 парчиња од синтетичка луксузна кожа - 100% рачна изработка.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Кожни канцелариски додатоци во бела боја - сет за канцелариски биро - 12 парчиња од синтетичка луксузна кожа - 100% рачна изработка. Овој уникатен висококвалитетен сет за биро ќе ја направи вашата канцеларија сосема поинакво место. Максималниот репрезентативен карактер е загарантиран со употреба на најквалитетни материјали - синтетичка кожа. Сите производи во оваа категорија се изработени од првокласна 100% синтетичка кожа, сите рачно изработени и чесно сошиени и обработени од РАЧНО изработено производство .

Уникатниот дизајн на бела кожа изгледа максимално елегантно и благородно - луксузен додаток за канцеларија или работна соба. Кожниот СЕТ се состои од 12 парчиња канцелариски материјали: работна подлога со простор за криење документи, држач за пенкало, држач за хартија за белешки, кожен држач за мобилен телефон, држач за визит-картички, држач за мобилен телефон, 3x подлога за пијалок, ознака со име и сет златни пенкала - хемиско пенкало и фонтана. Луксуз   кожна подлога за биро (мат) - уникатни канцелариски додатоци. Подлога за пишување или подлоги од вештачка кожа.

Визит-картички, пенкала, хартија за белешки, паметни телефони, документи ... сето тоа го имате на вистинското место, токму пред вас!

кожен канцелариски сеткожен држач за визит-картичкалуксузен комплет за студирање

Работната подлога е дизајнирана да ги има вашите важни документи секогаш при рака и да не е на дофат на љубопитните очи околу вас. Благодарение на неговото скриено место, ви овозможува безбедно да ги чувате важните документи. Под капакот има простор каде што можете лесно да ги чувате вашите важни документи. Подлогата изгледа луксузно и елегантно благодарение на употребата на првокласни материјали при производството. Додаток со елегантен изглед изработен од синтетичка кожа во бело дефинитивно ќе ги плени сите.

бела кожа подлога за пишување

Кожна основа за маса изработена од бела кожа со златна табличка + златни пенкала - SET пенкало се состои од фонтана и хемиско пенкало. Овој сет на пенкала ви дава можност да користите различни пенкала за различни цели на пишување. Хемиското пенкало можете да го користите за обично пишување, а пенкалото се користи за потпишување договори и други важни документи. Целиот сет изгледа луксузно и елегантно благодарение на употребата на првокласни материјали при производството. Оваа декорација на биро ќе ви овозможи пристап до пенкалото доколку е потребно. Нема повеќе да барате пенкало на масата или внатре во фиоката.

бел кожен комплет златни пенкала за канцеларија

100% рачно изработена и 100% синтетичка кожа - ова е идеален подарок за секој кој цени квалитетен производ

За кожата: за производство на нашите производи се користи само 100% синтетичка кожа од првокласен (Ексклузив) квалитет . Производството на вакви производи е исклучиво рачно изработено .

Ја поддржуваме продажбата на производи (Animal Friendly) кои не предизвикале никакво злоставување на животните. Материјалите од кои се направени луксузните канцелариски комплети се или природни или синтетички. Кожата што се користи за производство на канцелариски комплети и додатоци е 100% синтетичка кожа (Ексклузив) и изгледа луксузно како и оригиналната животинска кожа, а ниту едно животно не е повредено.

рачно изработена кожа

Карактеристики:

Плус Високо квалитетен и елегантен производ
Плус Изработени од синтетичка кожа
Плус 100% РАЧНО изработено
Плус Луксузен дизајн: бела кожа
Плус 12 парчиња канцелариски додатоци

Спецификација:

Димензии: 45x39x1 cm
Материјал: кожа, метал
Боја: бела кожа
Боја за шиење: бела
Боја на метална дополнителна опрема: златна

Содржина на пакетот:

1x работна подлога со простор за криење документи
1x држач за пенкало
1x држач за хартија за белешки
1x кожен држач за мобилни телефони
1x држач за визит-картичка
1x држач за мобилен телефон
3x влошка за пијалок
1x ознака со име (без име) и комплет златни пенкала со основа: хемиско пенкало и фонтана.

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена