Канцелариски држач за пенкала кожна кафеава основа со златна табличка со име + 2 златни пенкала

Код: 96-030
5 518 ден Цена без ДДВ: 4 599 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Канцелариски држач за пенкала кожна кафеава основа со златна табличка + 2 златни топчиња и пенкала, 100% рачно изработени.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Кожна кафеава основа за канцелариски штанд за пенкало со златна табличка + 2 златни топчиња и пенкала, 100% рачно изработени. Овој уникатен висококвалитетен држач за пенкала со ознака за име ќе ја направи вашата канцеларија сосема поинакво место. Максималниот репрезентативен карактер е загарантиран со употреба на најквалитетни материјали . Сите производи од оваа категорија се изработени од првокласно дрво, сите рачно изработени и чесно сошиени и обработени од РАЧНО изработено производство . Уникатниот дизајн со комбинација на кафена кожа, златна табличка со име и златни пенкала изгледа исклучително елегантно и благородно - луксузен додаток за канцеларија или работна соба. Пенкалото SET се состои од фонтана и хемиско пенкало.

Овој сет на пенкала ви дава можност да користите различни пенкала за различни цели на пишување. Хемиското пенкало можете да го користите за обично пишување, а пенкалото се користи за потпишување договори и други важни документи. Целиот сет изгледа луксузно и елегантно благодарение на употребата на првокласни материјали при производството. Кафеавата кожа во комбинација со златни додатоци сигурно ќе ги плени сите. Оваа декорација на биро ќе ви овозможи пристап до пенкалото доколку е потребно. Нема повеќе да барате пенкало на масата или внатре во фиоката.

Кожен држач за пенкало - Луксузен кожен канцелариски додаток

луксузен канцелариски штанд за пенкала

100% рачно изработена и 100% синтетичка кожа - ова е идеален подарок за секој кој цени квалитетен производ

За кожата: за производство на нашите производи се користи само 100% синтетичка кожа од првокласен (Ексклузив) квалитет . Производството на вакви производи е исклучиво рачно изработено .

Ја поддржуваме продажбата на производи (Animal Friendly) кои не предизвикале никакво злоставување на животните. Материјалите од кои се направени луксузните канцелариски комплети се или природни или синтетички. Кожата што се користи за производство на канцелариски комплети и додатоци е 100% синтетичка кожа (Ексклузив) и изгледа луксузно како и оригиналната животинска кожа, а ниту едно животно не е повредено.

рачно изработена кожа


Карактеристики:

Плус Високо квалитетен и елегантен производ
Плус Изработени од синтетичка кожа
Плус 100% РАЧНО НАПРАВЕНИ
Плус Луксузен дизајн: кафеава кожа и златни додатоци
Плус Фонтана и хемиско пенкало


Спецификација:

Материјал: кожа и метал
Боја на кожа: кафеава
Боја на етикетата: златна
Боја на пенкало: златна
Тип на пенкало: фонтана и хемиско пенкало

Содржина на пакетот:

1x Кожна основа
1x Фонтана пенкало
1 x хемиско пенкало
1x етикета (без име)

Дискусија за производот (1)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Yan

Натпис

Yanina Kozhuharova - Dyankova одговори

Здраво,
Сакам да порачам артикал Шифра: 96-030.
Имам прашање, дали е можно да се изгравира табличката на двете страни (напред и назад)

Преведено од: bg
0
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена