Држач за пенкало - луксузна дрвена основа од орев со златна табличка + 2 златни пенкала

Код: 96-026
6 138 ден Цена без ДДВ: 5 115 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Држач за пенкало - луксузни држачи за пенкало дрвена основа од орев со златна табличка + 2 златни топчиња и пенкало, 100% рачно изработени.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Држач за пенкало - луксузни штандови за пенкало дрвена основа од орев со златна табличка + 2 златни топчиња и пенкало, 100% рачно изработени. Овој уникатен висококвалитетен држач за пенкала со ознака за име ќе ја направи вашата канцеларија сосема поинакво место. Максималниот репрезентативен карактер е загарантиран со употреба на најквалитетни материјали . Сите производи од оваа категорија се изработени од првокласно дрво, сите рачно изработени и чесно сошиени и обработени од РАЧНО изработено производство . Уникатниот дизајн со комбинација од ореово дрво, златна табличка со име и две златни пенкала изгледа исклучително елегантно и благородно - луксузен додаток за канцеларија или работна соба. Пенкалото SET се состои од фонтана и хемиско пенкало.

Овој сет на пенкала ви дава можност да користите различни пенкала за различни цели на пишување. Хемиското пенкало можете да го користите за обично пишување, а пенкалото се користи за потпишување договори и други важни документи. Целиот сет изгледа луксузно и елегантно благодарение на употребата на првокласни материјали при производството. Ореовото дрво во комбинација со златни додатоци сигурно ќе ги плени сите. Оваа декорација на биро ќе ви овозможи пристап до пенкалото доколку е потребно. Нема повеќе да барате пенкало на масата или внатре во фиоката.

Луксузни штандови за пенкала - дрвени, држач за пенкала за вашата канцеларија.
Држач за пенкало и организатор за биро - Оригинални рачно изработени производи.

дрвен држач за пенкало

100% рачно изработено и одбрано дрво - ова е идеален подарок за секој кој цени квалитетен производ

рачно обработено дрво

Карактеристики:

Плус Високо квалитетен и елегантен производ
Плус Изработено од ореово дрво
Плус 100% РАЧНО НАПРАВЕНИ
Плус Луксузен дизајн: ореово дрво и златни додатоци
Плус Фонтана и хемиско пенкало

Спецификација:

Материјал: оревово дрво и метал
Боја на дрво: светло кафена
Боја на етикетата: златна
Боја на пенкало: златна
Тип на пенкало: фонтана и хемиско пенкало

Содржина на пакетот:

1x Дрвена основа
1x Фонтана пенкало
1 x хемиско пенкало
1x етикета (без име)

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

100%