Блотер за биро - луксузен дизајн (дрво + сива кожа) 100% рачно изработен

Код: 96-020
7 378 ден Цена без ДДВ: 6 149 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

​Блотер за биро (дрвена + сива кожа) - Луксузна кожна подлога за биро (мат) - уникатни канцелариски додатоци. Пастика за пишување или подлоги од вештачка кожа.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Блотер за биро (Дрвен + сива кожа) - Луксузна кожна подлога за биро (мат) - уникатни канцелариски додатоци. Простирка за пишување или подлошки од вештачка кожа, 100% рачно изработени . Овој уникатен висококвалитетен сет за биро ќе ја направи вашата канцеларија сосема поинакво место. Максималниот репрезентативен карактер е загарантиран со употреба на најквалитетни материјали, како комбинација на квалитетно дрво и кожа. Сите производи во оваа категорија се изработени од првокласно дрво и 100% синтетичка кожа, сите рачно изработени и чесно сошиени и обработени од РАЧНО изработено производство . Уникатниот дизајн со комбинација на светло кафено дрво и сива кожа изгледа исклучително елегантно и благородно - луксузен додаток за канцеларија или работна соба. Работната подлога е со димензии 58x39x1 cm.

Простирка за биро (пишување) - елегантна и луксузна изработена од дрво и кожа

Работна маса подлога од дрвена кожа

Работната подлога е дизајнирана да ги има вашите важни документи секогаш при рака и да не е на дофат на љубопитните очи околу вас. Благодарение на неговото скриено место, ви овозможува безбедно да ги чувате важните документи. Под капакот има простор каде што можете лесно да ги чувате вашите важни документи. Подлогата изгледа луксузно и елегантно благодарение на употребата на првокласни материјали при производството. Кафеаво дрво во комбинација со сива кожа дефинитивно ќе ги плени сите.

луксузна послужавник за документи дрвена кожа

 

100% рачно изработена и 100% синтетичка кожа - ова е идеален подарок за секој кој цени квалитетен производ

За кожата: за производство на нашите производи се користи само 100% синтетичка кожа од првокласен (Ексклузив) квалитет . Производството на вакви производи е исклучиво рачно изработено .

Ја поддржуваме продажбата на производи (Animal Friendly) кои не предизвикале никакво злоставување на животните. Материјалите од кои се направени луксузните канцелариски комплети се или природни или синтетички. Кожата што се користи за производство на канцелариски комплети и додатоци е 100% синтетичка кожа (Ексклузив) и изгледа луксузно како и оригиналната животинска кожа, а ниту едно животно не е повредено.

рачно изработена кожа

Карактеристики:

Плус Високо квалитетен и елегантен производ
Плус Изработено од дрво и синтетичка кожа
Плус 100% РАЧНО изработено
Плус Луксузен дизајн: кафеаво дрво и сива кожа
Плус Скриен простор за складирање важни документи

Спецификација:

Димензии: 58x39x1 cm
Материјал: комбинација од дрво и кожа
Боја: светло кафено дрво и сива кожа

Содржина на пакетот:

1x МАТ за маса изработена од дрво и кожа

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена