Виолетова појас

Код: 03-011
744 ден Цена без ДДВ: 620 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Можете да купите виолетов појас за продажба по добра цена онлајн во нашата онлајн продавница. Ремен без тока идеален за вметнување на купена тока.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Можете да купите виолетов појас изработен од цврста индустриска ткаенина за продажба по добра цена онлајн во нашата онлајн продавница. Ременот без тока е идеален за вметнување на купена тока .

Боја: виолетова
Должина: 108 см
Ширина: 3,7 см

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

100%
100%
Irina Nitu

Многу убава

Квалитет како белиот
Многу е убава и навистина виолетова, не индиго или јоргована
Преведено од: ro