Мајкл Џексон - тока

Код: 06-091
1 054 ден Цена без ДДВ: 879 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Се продава тока за појас Мајкл Џексон по добра цена што може да ја купите онлајн во нашата е-продавница. Бел тока она што не може да се најде никаде на друго место.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Се продава тока за појас со мотив Мајкл Џексон по поволна цена може да се купи онлајн во нашата е-продавница. Пафта на појасот што не може да се најде никаде на друго место.

Има различни дизајни за избор и мотиви како музика, цртан, војска, лудо и друго. Сите ќе уживаат - одлично е како оригинален подарок. Најмногу токи на залиха.

Технички спецификации:

Големина: 7,2 cm x 7,8 cm
Материјал: Метал

Цената важи за 1 ЕЕЗ тока без ремен.

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена