ГЛОБАЛНО ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ Респиратор - токи за појас

Код: 06-191
1 054 ден Цена без ДДВ: 879 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

ГЛОБАЛНО ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ Респиратор. Се продаваат квалитетни метални токи за појаси по добра цена што може да ги купите онлајн во нашата е-продавница.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

ГЛОБАЛНО ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ Респиратор. Се продаваат квалитетни метални токи за ремени по добра цена што може да ги купите онлајн во нашата е-продавница. Ова е токата на ременот што не можете да ја најдете никаде на друго место.

Различни дезени за избор, мотиви како музика, цртан, војска, лудо и други... Секој ќе ужива во тоа - погоден како посебен подарок.

Технички спецификации:

Димензии: 8,5 cm x 7,5 cm
Материјал: Метал

Цената важи за 1 парче тока без ремен

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена