Акција - 5+1 токи за појас

Код: 104-2
6 324 ден 5 084 ден Цена без ДДВ: 4 236 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Се продаваат токи за појас Акција 5+1 по поволна цена што може да ги купите онлајн во нашата е-продавница. Бел тока она што не може да се најде никаде на друго место.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

АКЦИЈА - купете токи за појас од 5 парчиња и добијте 1 парче бесплатно!

Можете да изберете која било тока од сите дизајни на токи.
(Само напишете забелешка колку парчиња и каква боја ви треба)

токи за појас 1 компјутер бесплатно

Се продаваат квалитетни токи за ремени по поволна цена што можете да ги купите онлајн во нашата е-продавница. Пафта на појасот што не може да се најде никаде на друго место.

Има различни дизајни за избор и мотиви како музика, цртан, војска, лудо и друго. Сите ќе уживаат - одлично е како оригинален подарок. Најмногу токи на залиха.

Технички спецификации:

Големина: разновидна
Материјал: Метал

Цената важи за 6 парчиња тока без ремен.

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена