3x Пакет токи за појас по добра цена

Код: 104-1
3 162 ден 2 604 ден Цена без ДДВ: 2 170 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

3 Пакувајте токи за појас по поволна цена 39 €. Можете да изберете која било тока од сите дизајни на токи.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

3x Пакување токи за појас по добра цена 39 €

Можете да изберете која било тока од сите дизајни на токи.
(Само напишете забелешка колку парчиња и каква боја ви треба)

токи за појаси за акција

Се продаваат квалитетни токи за појас по поволна цена што можете да ги купите онлајн во нашата е-продавница. Пафта на појасот што не може да се најде никаде на друго место.

Има различни дизајни за избор и мотиви како музика, цртан, војска, лудо и друго. Сите ќе уживаат - одлично е како оригинален подарок. Најмногу токи на залиха.

Технички спецификации:

Големина: разновидна
Материјал: Метал

Цената важи за 3 парчиња тока без ремен.

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена