Плови за базен од лубеница - голема вода што се надувува 187x75 cm

Код: 201-025
3 658 ден Цена без ДДВ: 3 049 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Пловика за базен со лубеница - голема вода на надувување (плови) 187x75 cm​ ќе обезбеди пријатни моменти поминати на плажа покрај море или во базен.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Пловика за базен со лубеница - голема вода на надувување (плови) 187x75 cm​ ќе обезбеди пријатни моменти поминати на плажа покрај море или во базен. Забавата не е само за децата, треба да уживаат и возрасните. Можете да ги доживеете најголемите авантури и шеги од удобноста на лубеницата на надувување . Ќе донесе стил и забава на секој базен, базен или море.

Надувување на плажа Floatie Watermelon XXL за базен

лубеница базен плови Надувување XXL - плажа

Надувувањето во форма на вкусна лубеница ќе ве задоволи со својот освежителен дизајн и врвен квалитет.

Оригиналниот душек на надувување - лубеница во вода или на езеро ги маѓепсува сите на плажа. Квалитетните материјали и вниманието на деталите го додаваат автентичниот дух на оваа лебдечка лубеница. Изгледа толку сочно што некој би сакал да го гризне!

лубеница floaty надувување

Уживајте во лето полно со вкус со свежа лубеница на надувување. Надуената лубеница можете да ја користите за сончање, опуштање и капење.

Вашата сигурна, безбедна и удобна лубеница се вклопува насекаде. Иако нуди простор до двајца кога е надуен, лесно може да се носи во торба за плажа кога не е надуена. Уживајте во одморот и забавата во текот на топлите летни денови поминати со уникатен воден надувувач.

Лубеница на надувување во воден базен

Спецификации:

  • Материјал: висококвалитетен ПВЦ
  • Димензии: 187 x 75 cm
  • Тежина: 1,5 кг


Содржина на пакетот:

1x Лубеница на надувување за на плажа

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена