Плови од ананас - големи плови за базен надувување за базенот 188x79 cm

Код: 201-024
3 658 ден Цена без ДДВ: 3 049 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Плови од ананас - големи плови за базен што се надувуваат за базен 188x79 cm​ ќе обезбедат пријатни моменти поминати на плажа покрај море или во базен (вода).

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Плови од ананас - големи плови за базен надувување за базен 188x79 cm​ ќе обезбедат пријатни моменти поминати на плажа покрај море или во базен (вода), во кои ќе уживаат и малите, но и возрасните. Практичниот стилски душек на надувување во форма на ананас е совршен за море и базен. Можете да уживате во времето на сонце и мирно да пиете разладен коктел во удобноста на вашиот надувување . Висококвалитетните издржливи материјали и конзистентната обработка ја гарантираат долговечноста на вашата машина за надувување од ананас.

Надувување од ананас голем за вода или базен

Надувување од ананас голем за вода или базен


Уживајте во летото на плажа со стил!

Плажата која се надува во вода во облик на вкусен ананас се издвојува по големите димензии. На него можат да се сместат двајца пливачи. Оригиналниот дизајн и деталната обработка на модерната водена машина за надувување ќе ги фасцинира сите. Уживајте во пријатни моменти со вашето семејство во удобност.

ананас на надувување базен вода плажа xxl

Ракувањето со надувување е многу едноставно и практично.

Немојте да бидете збунети од огромните димензии на душекот на надувување . Благодарение на лесниот материјал, ананасот на надувување е лесен за складирање и не зазема многу простор во вашата чанта за плажа. Целосното одржување е лесно.

душек на плажа во воден ананас


Спецификации:

  • Материјал: висококвалитетен ПВЦ
  • Димензии: 188 x 79 cm
  • Тежина: 1,5 кг


Содржина на пакетот:

1x ананас на надувување за на плажа

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена