Дијамантски прстен на надувување за вода или базен XXL големина - 140x120 cm

Код: 201-014
4 278 ден Цена без ДДВ: 3 565 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Дијамантски прстен на надувување за вода или базен XXL големина - 140x120 cm. Загарантирано е безбедно и во исто време стилско возење по вода или базен.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Дијамантски прстен на надувување за вода или базен XXL големина - 140x120 cm. Безбедното и во исто време стилско возење по вода или базен е загарантирано со дијамантски прстен на надувување. Господата конечно можат да ги почестат своите дами со дијамантскиот прстен за кој отсекогаш сонувале. На крајот на краиштата, кој не би сакал да ужива во моментите на мир и релаксација во пријатен надувување ? Дури и возрасните заслужуваат да се опуштат! Тркалото на надувување ќе обезбеди 100% забава и удобност во водата. Со својот иновативен дизајн и темелна обработка ќе ги воодушеви сите и ќе биде хит на летната сезона. Погоден е и за ергенска забава на идните невести.

Плажа надувување - дијамантски прстен на морето и на базенот. Дијамантскиот прстен на надувување ќе обезбеди лето полно со забава во вода.

Дијамантски прстен на надувување - надувување на плажа - тркало на надувување

Воден прстен на надувување. Влезете во светот на забавата со оригиналното тркало за пливање во облик на прстен.

Уникатното тркало на надувување е идеално за опуштање во базен, но и за летна забава покрај море. Ниту една забава на плажа не е комплетна без модна икона која ги поставува трендовите. Надувување на плажа направено од материјал кој е еколошки ја демонстрира еколошката одговорност. Нежниот ПВЦ материјал гарантира долга издржливост на тркалото. Ве очекуваат многу забава и многу авантури со вашиот сопствен дијамантски прстен .

дување на плажа - прстен на тркала за вода и базен


Спецификации на производот:

  • Материјал: еколошки ПВЦ
  • Боја: златна/сина
  • Димензии: 140 x 120 cm
Содржина на пакетот:

1x Дијамантски прстен на надувување - тркало на надувување

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена