Поперки од златна треска - 10 ml

Код: 05-075
930 ден Цена без ДДВ: 775 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Можете да купите GOLD RUSH poppers - 10 ml (чистач за нитрити - изопропил нитрит) онлајн за продажба во нашата е-продавница. Цената е соодветна за силниот ефект на поперите.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Можете да купите GOLD RUSH poppers - 10 ml (чистач за нитрити - изопропил нитрит) онлајн за продажба во нашата е-продавница. Цената е соодветна за силниот ефект на поперите.

Користете само во согласност со приложеното упатство!!!

  • Производот содржи 10 ml: изопропил нитрит, EC 208-779-0
  • Не се продава на малолетници. Не празнете во одводи.
  • Многу запалив, не користете го во близина на отворен пламен!
  • Токсични со вдишување. Многу токсичен ако се проголта.
  • Да се чува на ладно, добро проветрено место
  • Се чува вон дофат на деца.
  • Останете заклучени. Чувајте го садот цврсто затворен.

Дискусија за производот (1)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

V

Што да правам ако некој го земе?

Што се случува ако некое лице го земе?

Преведено од: es
0
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена