PIKACHU маска за Ноќта на вештерките - Pikachu маска за лице и глава со уши и очила жолто плетена

Код: 88-317
1 798 ден Цена без ДДВ: 1 499 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

ПИКАЧУ маска за Ноќта на вештерките - Пикачу маска за лице и глава со плетени уши и очила - за деца (деца) и возрасни за забава или карневал.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

PIKACHU маска за Ноќта на вештерките - Pikachu маска за лице и глава со уши и очила жолто плетена - за деца (деца) и возрасни за забава или карневал, или како кул маски за забава или прослава. Костим за деца и возрасни (маска) со мотив Пикачу изработен од еколошки и нетоксичен акрилен плетен материјал . Гледањето и дишењето преку устата и ноздрите на маската е удобно и дише.

пикачу маска маска за лице со уши

Маски за Ноќта на вештерките за момчиња (деца) или возрасни

Сите знаат покемони картички и претпоставувам дека најпозната е иконата Пикачу . Оваа акрилна плетена маска во облик на Пикачу е апсолутно идеален и оригинален избор за Ноќта на вештерките, карневалот, балот за маскенбал, разни забави, роденденски забави и други. Нашите маски како Пикачу најдобро се истакнуваат на Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, клубот, забавата или фестивалот, тие се вистинската инвестиција за вас доколку сакате да импресионирате, а особено да бидете кул.

Маска за лице за пикачу за Ноќта на вештерките

Карневалски маски - акрилни карневалски маски за деца и возрасни

Погоден и како оригинален подарок за најблиските. Можете да купите маски онлајн во нашата е-продавница. И подгответе се за многу фотографии и видеа каде што ќе бидете во центарот на вниманието. Специјалната мешавина од природни латекс материјали гарантира привлечност и не само одличен крој, туку и удобно носење. Карневалски костими (маски) тие беа внимателно дизајнирани и со многу неверојатни дезени можете да се претворите во вашите омилени суперхеројски или страшни филмски чудовишта или животни.

пикачу маска за лице карневалска забава

Содржина на пакетот:

1x маска Пикачу
1x чаши

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена