Стаклен држач за пенкало изработен од црно стакло + држач за визит-картички + часовник + 2 пенкала

Код: 96-036
5 518 ден Цена без ДДВ: 4 599 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Стаклен држач за пенкало од црно стакло + кристален држач за визит-картички + часовник + 2 сребрени топчиња и пенкала.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Стаклен држач за пенкало изработен од црно стакло + кристален држач за визит-карти + часовник + 2 сребрени топчиња и пенкала . Овој уникатен висококвалитетен држач за пенкала со ознака за име ќе ја направи вашата канцеларија сосема поинакво место. Максималниот репрезентативен карактер е загарантиран со употреба на најквалитетни материјали . Производите од оваа категорија се изработени од стакло, сите рачно изработени и чесно сошиени и обработени од РАЧНО изработено производство . Уникатниот дизајн со комбинирано црно стакло, златна табличка со име и две сребрени пенкала и часовник изгледа исклучително елегантно и благородно - луксузен додаток за канцеларија или работна соба.

Пенкалото SET се состои од фонтана и хемиско пенкало. Овој сет на пенкала ви дава можност да користите различни пенкала за различни цели на пишување. Хемиското пенкало можете да го користите за обично пишување, а пенкалото се користи за потпишување договори и други важни документи. Целиот сет изгледа луксузно и елегантно благодарение на употребата на првокласни материјали при производството. Црното стакло во комбинација со сребрени додатоци сигурно ќе ги плени сите. Оваа декорација на биро ќе ви овозможи пристап до пенкалото доколку е потребно. Повеќе нема да барате пенкало на масата или внатре во фиоката, веднаш пред вас. Пред очи имате и кристален часовник и држач за визит-картички - секогаш при рака!

Луксузен стаклен држач за сребрени пенкала

Луксузен стаклен држач за сребрени пенкала

100% рачно изработен - ова е идеален подарок за секој кој цени квалитетен производ

стаклени додатоци за биро

Карактеристики:

Плус Високо квалитетен и елегантен производ
Плус Направено од стакло
Плус 100% РАЧНО изработено
Плус Луксузен дизајн: црно стакло и сребрени додатоци + кристал
Плус Фонтана и хемиско пенкало
Плус Држач за кристален часовник и визит-картичка

Спецификација:

Материјал: стакло и метал
Боја на стакло: црна
Боја на етикетата: златна
Боја на пенкало: сребрена
Боја на часовникот: сребрена
Држач за визит-картичка: кристал
Тип на пенкало: фонтана и хемиско пенкало
Димензии: 5,5x12x23 cm

Содржина на пакетот:

1x Стаклена основа со држач за визит-картичка
1x Фонтана пенкало
1x хемиско пенкало
1x часовник
1x етикета (без име)

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

100%