Кожна подлога за работна маса - (дрво од махагони + кожа) 100% рачно изработена

Код: 96-021
7 378 ден Цена без ДДВ: 6 149 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Кожна подлога за биро - ​луксузна подлога за пишување во комбинација од најквалитетни материјали (дрво од махагони + кожа) Рачно изработена.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Кожна подлога за биро - Луксузна подлога за пишување во комбинација од најквалитетни материјали (дрво од махагони + кожа) Рачно изработено. Овој уникатен висококвалитетен сет за биро ќе ја направи вашата канцеларија сосема поинакво место. Максималниот репрезентативен карактер е загарантиран со употреба на најквалитетни материјали, како дрво од махагони и кожа. Сите производи од оваа категорија се изработени од првокласно дрво и 100% синтетичка кожа, сите рачно изработени и чесно сошиени и обработени од РАЧНО изработено производство . Уникатниот дизајн со комбинација на темно дрво од махагони и кожа од Бордо (црвено вино) изгледа максимално елегантно и благородно - луксузен додаток за канцеларија или работна соба. Работната подлога е со димензии 58x39x1 cm. Луксуз   кожна подлога за биро (мат) - уникатни канцелариски додатоци. Подлога за пишување или подлоги од вештачка кожа.

Пасови за биро - елегантни и луксузни изработени од дрво и кожа

луксузна мат за маса кожа дрвена

Работната подлога е дизајнирана да ги има вашите важни документи секогаш при рака и да не е на дофат на љубопитните очи околу вас. Благодарение на неговото скриено место, ви овозможува безбедно да ги чувате важните документи. Под капакот има простор каде што можете лесно да ги чувате вашите важни документи. Подлогата изгледа луксузно и елегантно благодарение на употребата на првокласни материјали при производството. Темно полиран махагони во комбинација со кожа во боја на црвено вино Бордо дефинитивно ќе ги плени сите.

луксузни патосници за маса кожа дрвени

100% рачно изработена и 100% синтетичка кожа - ова е идеален подарок за секој кој цени квалитетен производ

За кожата: за производство на нашите производи се користи само 100% синтетичка кожа од првокласен (Ексклузив) квалитет . Производството на вакви производи е исклучиво рачно изработено .

Ја поддржуваме продажбата на производи (Animal Friendly) кои не предизвикале никакво злоставување на животните. Материјалите од кои се направени луксузните канцелариски комплети се или природни или синтетички. Кожата што се користи за производство на канцелариски комплети и додатоци е 100% синтетичка кожа (Ексклузив) и изгледа луксузно како и оригиналната животинска кожа, а ниту едно животно не е повредено.

рачно изработена кожа

Карактеристики:

Плус Високо квалитетен и елегантен производ
Плус Изработено од дрво од махагони и синтетичка кожа
Плус 100% РАЧНО изработено
Плус Луксузен дизајн: темно дрво и црвена кожа (Бордо)
Плус Скриен простор за складирање важни документи

Спецификација:

Димензии: 58x39x1 cm
Материјал: дрво од махагони и кожа
Боја: темно дрво и црвена кожа (Бордо)

Содржина на пакетот:

1x МАТ за маса изработена од дрво и кожа

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена