Фиоки за писма - луксузна канцелариска фиока за документи (бела кожа) + златни додатоци (рачно изработени)

Код: 96-042
6 138 ден Цена без ДДВ: 5 115 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Фиоки за писма - луксузна канцелариска фиока за документи (бела кожа) + златни додатоци (Рачно изработени). Уникатни послужавници за хартија за биро.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Послужавник за букви - луксузен канцелариски послужавник за документи (бела кожа) + златни додатоци (Рачно изработени). Уникатни фиоки за хартија за биро . Висококвалитетната фиока за документи ќе ја направи вашата канцеларија сосема поинакво место. Максималниот репрезентативен карактер е загарантиран со употреба на најквалитетни материјали . Сите производи од оваа категорија се изработени од првокласна 100% синтетичка кожа, сите рачно изработени и чесно сошиени и обработени од РАЧНО изработено производство . Уникатниот дизајн со комбинација на златни додатоци и кожа во бело изгледа максимално елегантно и благородно - луксузен додаток за канцеларија или работна соба. Фиоката за хартија е со димензии 10x23x32 cm.

Бела кожна фиока за документи, двојна

бел кожен послужавник за хартија

Телото е целосно изработено од кожа, внатрешната страна е обложена со велур, а страничните метални додатоци се во златна боја. Овој додаток за маса е еден од нашите најдобри помагачи додека работиме во канцеларија. Како резултат на нашата работа секојдневно добиваме и создаваме многу трудови . Но, каде да ги ставите? Ни треба место каде што можеме да ги поставиме за да можеме подоцна да ги сортираме. Нашата фиока за документи дефинитивно ќе ви помогне! Има 2 фиоки за документи кои ви даваат повеќе простор за складирање документи и хартија. Фиоката е збогатена со златни странични лизгачки шарки , така што можете да ја користите како отворена или затворена.

кожен послужавник за хартија

100% рачно изработена и синтетичка кожа - ова е идеален подарок за секој кој цени квалитетен производ

За кожата: за производство на нашите производи се користи само 100% синтетичка кожа од првокласен (Ексклузив) квалитет . Производството на вакви производи е исклучиво рачно изработено .

Ја поддржуваме продажбата на производи (Animal Friendly) кои не предизвикале никакво злоставување на животните. Материјалите од кои се направени луксузните канцелариски комплети се или природни или синтетички. Кожата што се користи за производство на канцелариски комплети и додатоци е 100% синтетичка кожа (Ексклузив) и изгледа луксузно како и оригиналната животинска кожа, а ниту едно животно не е повредено.

рачно изработена кожа

Карактеристики:

Плус Високо квалитетен и елегантен производ
Плус Изработени од синтетичка кожа
Плус 100% РАЧНО изработено
Плус Луксузен дизајн: бела кожа и златни додатоци
Плус Сите изработени од кожа, внатре велур, метални додатоци

Спецификација:

Материјал: кожа, метал, велур
Боја на кожа: бела
Боја на метал: златна
Боја на велур (внатре): беж
Димензии: 10x23x32 cm

Содржина на пакетот:

1x Кожна послужавник (двојна)

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена