Црна актовка од дизајн кожа за мажи или жени - ЕКСКЛУЗИВНО

Код: 96-050
13 578 ден Цена без ДДВ: 11 315 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Црна актовка од дизајн кожа за мажи или жени​ изработена од црна PU кожа. Алуминиумска футрола за чување лаптоп, тетратка, таблет.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Црна актовка од дизајнерска кожа за мажи или жени изработена од црна PU кожа. Алуминиумско куќиште за чување лаптоп, тетратка, таблет и документи , книги или списанија. Идеален е за бизнис или патување. Водоотпорен и лесен за чистење материјал , сигурна патна торбичка. Внатрешна преграда во горниот дел, потисната обвивка во големиот долен внатрешен простор за складирање. Заштитете го вашиот лаптоп, таблет, мобилен телефон, документи и други лични предмети.

Ексклузивни актовки за управување со алуминиум и кожа за сите кои сакаат стил и луксуз.

елегантна актовка за документи ,

Овој случај е целосно опремен водич за вашите патувања , ќе обезбеди организиран редослед на вашите документи или материјали за презентација на предлози или производи. Силната кожна рачка и две златни брави обезбедуваат безбеден простор за складирање на вашите документи, лаптоп или таблет , кој ќе биде заштитен дури и при долги приватни или деловни патувања. Пренослив и јасен организатор во актовка . Специјално погоден футрола за канцелариски работници, шеф, менаџер, за деловни состаноци.

Карактеристики:

Елегантен дизајн
Рачка со две брави
Преграда за документи на врвот
Потисната постава во внатрешниот простор за складирање
Лесен за носење
Материјал: PU кожа
Боја: црна/бела
Големина: 420x320x80 mm

Содржина на пакетот:

1x актовка за документи

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена