Бетмен црно - тока

Код: 06-093
496 ден Цена без ДДВ: 414 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Тока за појас Бетмен црна се продава по поволна цена што може да ја купите онлајн во нашата е-продавница. Бел тока она што не може да се најде никаде на друго место.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Се продава тока за ремен со мотив Бетмен црно по поволна цена може да се купи онлајн во нашата е-продавница. Пафта на појасот што не може да се најде никаде на друго место.

Има различни дизајни за избор и мотиви како музика, цртан, војска, лудо и друго. Сите ќе уживаат - одлично е како оригинален подарок. Најмногу токи на залиха.

Технички спецификации:

Големина: 11,2 cm x 6,0 cm
Материјал: Метал

Цената важи за 1 ЕЕЗ тока без ремен.

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена