Плови за базен - Хамак за надувување со вода XXL 130x138 cm

Код: 201-013
2 790 ден Цена без ДДВ: 2 325 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Пливачка за базен - Хамак за вода на надувување XXL мрежа 130x138 cm. Обезбедува удобност во стил благодарение на целосно обложени висококвалитетни полиестерски ткаенини.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Пливачка за базен - Водна хамак на надувување XXL Мрежа 130x138 cm. Обезбедува удобност во стилот благодарение на целосно обложени висококвалитетни полиестерски ткаенини . Лесна за употреба XXL хамак за базен, поддржува 2 возрасни лица со максимално оптоварување од 180 kg. Благодарение на дизајнот, хамакот XXL е пренослив и може лесно да се надува во рок од 5 минути без употреба на електрична пумпа за воздух .

Останете ладни така што ќе легнете во хамакот за базен XXL и ќе го одржувате вашето тело на површина. Хамакот на надувување лесно се надувува или се издува со помош на систем на надувување за лесно складирање и транспорт. Лебдечката мрежа за нишање е универзална , може да се користи како мрежа за нишање, надувување, лежалка, подлога, како мал брод и спортско седиште. Ергономскиот дизајн нуди голема поддршка и многу удобност, овозможувајќи им на капачите да се релаксираат во базенот со часови. Тој е издржлив и брзо се суши.

Голем надувување во базен - мрежа на надувување

надувување за базен - XXL мрежа за хамак за воден базен

Надувување - хамак до базен + шезлонга - компактен и пренослив, идеален за летна и водена забава, одмор во вода и покрај базен . Хамакот на надувување гарантира дека лежењето во базенот е удобно, компактно, лесно и преносливо . Мека и удобна импровизирана лежалка со перничиња на надувување на двата краја, која гарантира дека ќе ги имате главата и стапалата над водата, додека трупот ќе биде делумно натопен во вода и тоа е многу пријатно за време на топлите летни денови. Можете да го користите и како шезлонга, но лежалката ќе ви служи и како базен на надувување.

Надувување со мрежа во вода - хамакот е одличен придружник за вода или како лежалка покрај базен.

хамак XXl - надувување до мрежата за базен

Карактеристики на производот:

Плус Мултифункционален и универзален - надувување, импровизирана лежалка, лежалка, подлога, седиште
Плус Ергономски дизајн, лесен, пренослив, издржлив, брзо се суши
Плус Погоден за сите возрасти - детето мора да биде под надзор на возрасен
Плус Максимална тежина - за 2 возрасни лица со максимално оптоварување од 180 кг

Карактеристики:

Материјал: ПВЦ, целосно обложен квалитетен полиестер
Димензии: 130 x 138 cm
Тежина: 560 грама

Содржина на пакетот:

1x Хамак на надувување
1x Прирачник

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена